Taky miluješ ohlížet se na předchozí etapy a kroky ve svém životě? Necháváš pracovat svoje ego, nebo nasloucháš radši intuici? A sleduješ, jak ty kroky, ať už naprosto rozmyšlené, nebo naopak intuitivní, vedly k tomu, kde jsi teď? Hledáš v tom, co ti to přineslo a co už ti neslouží? 

Já se takhle nedávno zamyslela, jak vše už léta směřovalo k tomu, co dělám dnes. A jak jsem napřed myslela, že předchozí fáze byla zakopnutí. Ale pak jsem uviděla, jak krásný přípravný stupeň, který mě toho o mně hodně naučil a řekl, to byl. 

Předtím, než jsem si naplno dovolila být sportovní šamankou, jsem 2 roky doslova piplala projekt Fotbalistka. Nebylo to nic jednoduchýho, s podnikáním jsem začínala, prakticky vše jsem dělala sama napřed s jedním a později s dvěma malinkými dětmi, většinou brzo ráno, pozdě večer a v každé volné chvilce.

Dřela jsem hodně tvrdě, než jsem musela zastavit a vrátit se k sobě. Úplně jsem zapomněla sama na sebe, odpojila jsem se. Neposlouchala jsem, co opravdu chci, kam toužím pokračovat a taky že potřebuju odpočívat. 

Když jsem si dovolila ze zběsilého kolotoče vystoupit a odpočinout, najednou jsem svůj vnitřní hlas zase uslyšela. Abych zjistila, co se děje v mém životě, jak dál s Fotbalistkou a co opravdu chci a nechci, potřebovala jsem si dát odstup. Chtěla jsem pochopit i to, proč mě to vedlo oklikou, když tam někde ta koučka a šamanka dřímala tak dlouho… 

A zjistila jsem, že to oklika nebyla a musela jsem si tím projít, protože jsem si potřebovala naplnit svoji touhu podporovat další fotbalistky. Uzavřít si svoji profi sportovní kariéru. Odnést spoustu dalších zkušeností a darů, naučit mnoho věcí. Zpracovat hodně strachů. Uzrát. To všechno můj fotbalový život s tím koučovacím propojilo jako most. Jak jednoduché. Ale neuvidíme to, pokud se nezastavíme.

Fotbalistka pokračuje, kotvy pro fotbalistky nabízíme dál. Pro mě je i velkým mementem toho, co všechno jsem dokázala vytvořit. Já, předtím podnikáním nepolíbená. Cítím hrdost. 

Teď jdu v podpoře druhých ještě mnohem dál, hlouběji. Motivační koučování, sportovní šamanismus.

Chceš i ty kouknout na své minulé já, odhodit věci, co ti neslouží, a přejít do nové reality sportovkyně a člověka, kterým chceš být? Chceš více využívat svoji vlastní intuici a zdroje? Ozvi se mi.  

Bára, tvoje sportovní šamanka

 

Share This