A jak to bylo s tím propojením fotbalu, Fotbalistky a koučování? Přečti si zkrácenou verzi mojí fotbalové cesty:

Fotbal jsem milovala odmalička, sport mi fakt šel a měla jsem předpoklady, ale hrát jsem začala až v 18. Neměla jsem zkrátka kde, ale ta touha hrát mě nikdy neopustila.

I přesto jsem se pak dokázala vypracovat až do reprezentace a do zahraničí. I přes svoje chyby, které jsem už nikdy nedohnala. Vyrovnávala jsem to ohněm na hřišti, bojovností, srdcem. ❤️

A cesta nahoru byla neustálým překračováním mých komfortních zón, často v tom byla spousta strachů, bloků. Žádnej romantickej film.

Ale nešlo jinak, touha byla silnější. A viděla jsem se v budoucnu, jak jsem dobrá. Jak se bavím svým nejmilovanějším sportem. Často jsem dělala různé intuitivní kroky, nad kterými mnoho lidí pobaveně kroutilo hlavou.

Ale právě díky tomu jsem prožila neobyčejnou cestu, která mě hodně naučila. A proto chci i ostatním dodávat odvahu a motivaci každý den.

Proto jsem se pustila podnikatelskou cestou. Proto ten krok s Fotbalistkou, mým prvním a srdcovým business projektem. Téměř po 2 roky jsem tam pro holky a pro sebe ? vytvářela náš prostor pro sdílení a mnoho a mnoho inspirace. A proto jsem pro nás vytvořila i fyzické věci. Mikiny, trička, batohy a náramky. Ale taky ze stejného důvodu tam nikdy nebudu nabízet desítky a stovky dalších produktů. Cestou e-shopu a konzumu jít nechci.

Chtěla jsem k motivaci a inspiraci “jen” přidat i tu možnost obléct si něco, co nám ten sen bude připomínat každý den. Zvedat energii, motivaci a držet je vysoko. Tehdy, když se nedaří, ale i tehdy, když si v sobě neseme vítězný pocit.

Takové “kotvy”, talismany, které holkám mají připomínat, že:

⚽️ je v pořádku, že mají velké sny,

⚽️ je v pořádku, že mají někdy strach,

⚽️ je v pořádku, že dělají chyby,

⚽️ je v pořádku, že jsou na sebe hrdé, že něco umí,

⚽️ je v pořádku, že jsou pyšné, když se jim něco sakra povede.

Věci a podpora fotbalistek zůstávají, ale výroba ve velkém a plány na další a další věci nemají u mě místo. Chci motivovat, inspirovat, učit další sportovkyně naslouchat intuici a pracovat s vlastní energií. Naučit je dostat se do top formy jejich života vybalancováním prací zvnějšku i zvnitřku. To je moje priorita a poslání. V tom je moje síla.

Pokud chceš podpořit na tvojí cestě, ozvi se mi.   

Bára, tvoje sportovní šamanka

Share This